top of page

Ukončení spolupráce

Z důvodu poškození obchodních zájmů a jména společnosti ACHUM TRADE a.s. ze strany Euromix MTP GmbH a HD Truck Solutions GmbH & Co. KG, byla z naší strany s oběma uvedenými společnostmi ukončena spolupráce.

Obě společnosti, Euromix MTP GmbH a HD Truck Solutions GmbH & Co. KG, nedodržovaly obchodní dohody, objednaná auta byla dodávána se značným zpožděním a obvykle s vadami, které se projevovaly již při převzetí vozidla, nejpozději při zahájení provozu. Kromě nekvalitního zpracování se produkty Euromix MTP GmbH a HD Truck Solutions GmbH & Co. KG vyznačují také neúměrně vysokými cenami.

Negativní zkušenosti jsou také při (ne)řešení oprav, které se buďto vůbec neuskuteční, nebo jsou opakovaně neuspokojivé. Naše zkušenosti jen potvrzují recenze dalších nespokojených zákazníků, které jsou dostupné na internetu. Kromě výše uvedeného lze potvrdit, že ve filozofii firmy jsou na prvním místě peníze a vysoké zisky, nikoli spokojenost zákazníka a kvalita.

Celkové vystupování vůči zákazníkům a obchodním partnerům neodpovídá firemnímu standardu a kodexu v EU. Faktická továrna a výroba probíhá v Černé Hoře, i proto výsledné produkty neodpovídají německé kvalitě.

Fotografie závad

Závady se týkají nových či zánovních vozidel.

bottom of page